Umów się na wizytę

Dietetyka i trening personalny

Dietetyka i trening personalny

 

Podobno najlepiej ćwiczy się w grupie. Świadomość, że podobnym „fizycznym torturom” poddawane jest oprócz nas, kilkanaście innych osób działa pocieszająco i motywująco. Niestety, często nawet po wielu miesiącach ćwiczeń na popularnych grupowych zajęciach, nie widzimy pozytywnych rezultatów. Dlaczego? Właśnie dlatego, że dopiero indywidualnie dobrany, spersonalizowany plan treningowy jest w stanie zapewnić najlepsze dla nas rezultaty.

W ramach treningu personalnego oferujemy:

·         Diagnostykę funkcjonalną (umożliwiającą odkrycie ewentualnych dysfunkcji narządu ruchu, na które należy zwrócić szczególną uwagę przy doborze ćwiczeń)

·         Ułożenie indywidualnego planu treningowego

·         Treningi pod naszym okiem

·         Porady żywieniowe

Dzięki treningowi personalnemu, nasi klienci mogą być pewni, że wykonują ćwiczenia poprawnie. Podczas treningu duży nacisk kładziemy na precyzję i dokładność wykonywanych ćwiczeń, co bezpośrednio zapobiega urazom i przeciążeniom sportowym.

 

Jak jeść smacznie, ale zdrowo? Jak wiadomo zazwyczaj to, co jest smaczne – nie jest zdrowe i na odwrót. Potrawy zdrowe – nie kojarzą nam się z ucztą dla podniebienia. A może się mylimy?
Dietetyk to osoba, która potrafi wykorzystać posiadaną wiedzę o żywieniu w leczeniu i promocji zdrowia. Wie, jak komponować dietę, jakie są składniki pokarmowe potraw i co się dzieje z tymi składnikami w organizmie. Dietetyka była i staje się ponownie jedną z głównych gałęzi medycyny.

 

Zdrowy styl życia to także poszerzanie swojej wiedzy i świadomości. Zachęcamy do konsultacji z naszym dietetykiem, co będzie doskonałym dopełnieniem dla indywidualnego planu treningowego. Dopiero połączenie optymalnego wysiłku fizycznego, ze zbilansowaną dietą, pomorze Ci osiągnąć wymarzone rezultaty!

 

!

Naszym zadaniem jest sprawowanie opieki medycznej nad
człowiekiem aktywnym ruchowo (zdrowym, jak i chorym, we
wszystkich okresach życia). Zajmujemy się nie tylko zawodnikami
sportowymi, ale wszystkimi osobami aktywnymi fizycznie oraz tymi,
którzy powinni być aktywni fizycznie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Partnerzy

Kontakt

 

Przychodnia Medycyna Dla Sportu.PL

Poradnia Medycyny Sportowej

Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Pracownia Fizjoterapii

Pracownia Hydroterapii

Pracownia Kinezyterapii

Pracownia Masażu Leczniczego

ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz

+48 665 499 444 ; +48 606 27 80 67

medycynadlasportu@gmail.com
www.medycynadlasportu.pl

Copyright Medycyna dla sportu 2019 POLECAMY | www.acm.byd.pl | www.rewital.byd.pl | www.wsg.byd.pl